Mi, akik a dohányfüst elleni küzdelemnek szenteltük az egész életünket és a tüdőnket, nem mehetünk el a Nemzeti Dohányboltok kifóliázása mellett. Ha ez megtörténik, a fiatalkorúak azonnal megláthatnak egy csomó cigarettásdobozt és egyből kedvet fognak kapni a dohányzásra. Így kezdtünk el mi is dohányozni, azaz küzdeni ellene.Nem látunk összefüggést a elsötétítési parancs és a rablások között. Ez csak nagyban könnyíti meg az elkövetők dolgát. A vadnyugaton postakocsikat is kiraboltak, pedig azok teljesen láthatóak voltak. Az egész akció és a Calbuco vulkán kitörése mögött is a füstimádó dohánylobbi áll. Eddig amúgy is csak 51 dohányboltot raboltak ki. A vasárnapi zárva-tartás ezt a számot valószínűleg drasztikusan csökkenteni fogja. Természetesen csak vasárnap. Erről a napról bebizonyosodott, hogy az emberek ilyenkor vagy templomba vagy rabolni járnak. Ritkábban mindkettő együttesen is előfordulhat.Az elsötétítésre mindenképpen szükség van, nagyon jól fog az még jönni légitámadások esetén.Hogy az Egyesületünk ne tűnjön aljas, szívtelen és alávaló emberek gyülekezetének, bár az együttérzés teljes hiánya miatt ez a valóságban így van, ezért egy komplex védelmi tervet dolgoztunk ki a dohányboltokra vonatkozóan.A trafikokban ezután csak Afganisztánt, a Francia Idegenlégiót megjárt veteránokat, esetleg amerikai tengerészgyalogosokat, illetve gurkákat szabad alkalmazni.Minden esetben el kell őket látni gépkarabéllyal, késekkel, kézigránátokkal, vegyvédelmi felszereléssel, éjjellátó készülékekkel, kevlársisakkal és golyóálló mellénnyel.A kiszolgáló pultot homokzsákokra kell cserélni és megfelelő lőállást kell kialakítani egy M242 Bushmaster gépágyú számára. A közelharchoz egy három négyzetméteres területet mindenképpen szabadon kell hagyni.A Trafikokat ezentúl Nemzeti Harci Dohányboltoknak kell elnevezni, ez rengeteg elkövetőt fog majd visszarettenteni.Belépéskor az eladó köteles lesz a vevőt tetőtől talpig átvizsgálni. Nem feledkezhet meg a testüregi motozásról sem. A vevőnek egy mágnes kapun kell átmennie, kézipoggyászát pedig egy röntgen berendezéssel világítják át. Az eljárás célja az, hogy semmiféle szúró-vágó eszköz, fegyver, vagy más, a dohánybolt biztonságát veszélyeztető anyag, tárgy ne juthasson be az eladótérbe.A vásárló tudomására kell hozni, hogy őrizkedjen minden hirtelen, felesleges mozdulattól, mert ez könnyen az életébe kerülhet. Vásárlás ideje alatt gondoskodni kell a vevő megfelelő rögzítéséről, így az eladó biztonsággal fordíthat neki hátat. Egyszerűen gúzsba kell kötni.Robbanóanyagot, harci kutyát, nagy termetű macskaféléket a boltba bevinni szigorúan tilos. Minden Dohánybolt közvetlen összeköltésben lesz a brüsszeli NATO központtal, ahonnan szükség esetén légi támogatást kérhet az eladó.Véleményünk szerint ennek a rendszernek a kialakítása sokkal könnyebben kivitelezhető, mint a fólia eltávolítása. Ez utóbbi amúgy is hatalmas presztízsveszteséget okozna a kormánynak, amit az egyesületünk semmiképpen sem engedhet meg. #News #Magyarorszag #Közélet